Doğal Derman Olarak ;

Uzun yıllardır yer aldığımız “bitkilerin doğal  dünyasında” edindiğimiz deneyimleri yanımıza alarak yolumuza; bitkisel güzellik ve kozmetik ürünleri üreterek devam etmeye karar verdik. 
Yıllar önce çıktığımız bu büyülü ve şifalı yolculuğumuzda, ilk günden beri ilkemiz “kendimizin ve çocuklarımızın gönül rahatlığı ile kullanamayacağı, sağlıksız, kalitesiz hiçbir ürünü üretmemek ve halkımıza sunmamak” oldu.

Bu ilke doğrultusunda büyük bir özenle kurmuş olduğumuz tesisimizde;  bitkisel dermokozmetik ürünleri üretiminive satışını yapıyoruz. Biz üretimde kullandığımız tüm hammaddelerimizi ve ambalajlarımızı özenle seçiyoruz ve ürün haline getiriyoruz.

Üretimin her aşamasında kontrol ettiğimiz ürünlerimizi ayrıca Akredite Laboratuarlarda test ettirerek ilgili bakanlıkların tüm kanun, tebliğ ve yönetmeliklerine uygun olduğunu onaylatıyoruz.. Ürünlerimize verdiğimiz özel kodlarımızla her bir ürünün hangi gün, hangi tarihte, hangi hattımızda, hangi personellerimiz tarafından, hangi tedarikçimizden gelen hammaddeler ile üretildiğine kadar izleyebiliyoruz.
 Dünyada ve ülkemizde uygulanan kalite sistemlerini belge üzerinde değil gerçekte uyguluyoruz. 

Bizim markalarımız dışında ayrıca kalite anlayışımızın kesiştiği yurt içinden ve yurt dışından bizi tercih eden seçkin müşterilerimiz için kendi markaları ile aynı özenle ve kaliteyle ürünler üretiyoruz. 
Doğadan gelen şifayı tüketiciler ile “kalite ve insan sağlığına özen gösteren” seçkin noktalarda buluşturuyoruz. Doğal Derman olarak bitkilerin şifalı ve büyülü dünyasındaki yolculuğumuz; 
siz değerli müşterilerimizden ve tüketicilerimizden bize ulaşan güven ve memnuniyetin gücü ile kalitemizi her zaman en üst nokta da tutarak devam edecektir.
 


Güzel olmak herkesin hakkı.
Sevgiyle, Saygıyla, Sağlıkla, Şifayla..